(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-28 13:26

Przeprowadzka z UK do PL winda, 14 Palet + auto dł. 3.7m

(Nr 1463322)
Przeprowadzka z UK do PL  winda,  14 Palet + auto dł. 3.7m

Waga w kg:

8000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

Wszystko załadowane i owiniete gotowe na paletach w garażu.

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

Jest to osiedle mieszkaniowe także z naczpą nie ma szans na wjazd.

Dystans: 1826.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 20:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 6790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pudeł, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Tewkesbury, GL20 7TD

Od 30 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Knybawa, 83-110

Termin elastyczny