(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z Warszawy do Krakowa (Nr 245082)

Przeprowadzka z Warszawy do Krakowa

Dystans: 373.20 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 01-656

Od 19 gru 2014 do 20 gru 2014

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, 31-344

Od 20 gru 2014 do 21 gru 2014


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.