(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka ze Szwajcarii (Nr 1260041)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1376.40 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Gebenstorf, 5412

Od 27 paź 2016 do 29 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia, 81-577

Termin elastyczny


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego majątku.