(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 22:15

przęsła ogrodzeniowe i słupki 200 kompletów 250x150cm tj ok 1600kg

(Nr 3008592)
przęsła ogrodzeniowe i słupki 200 kompletów 250x150cm tj ok 1600kg

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

panele ogrodzeniowe

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 528.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa bywa również informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zamość, 22-400, Polska

Od 27 lip 2018 do 2 sie 2018

Adres i termin dostawy

Oleśnica, 56-400, Polska

Od 30 lip 2018 do 3 sie 2018