(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-30 13:29

przesylka bedzie zawierac ubrania i ksiąrzki

(Nr 2335196)
przesylka bedzie zawierac ubrania i ksiąrzki

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

36

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2142.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Żywiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reggio di Calabria, Włochy

Termin elastyczny