(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-05 18:55

Przesyłka roweru Piechowice (Szklarska Poręba) - Warszawa

(Nr 2010692)
Przesyłka roweru Piechowice (Szklarska Poręba) - Warszawa

Waga w kg:

12.00

Dystans: 477.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić pasujący karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Piechowice, Polska

Od 6 wrz 2017 do 9 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 10 wrz 2017 do 14 wrz 2017