(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-05 18:55

Przesyłka roweru Piechowice (Szklarska Poręba) - Warszawa

(Nr 2010692)
Przesyłka roweru Piechowice (Szklarska Poręba) - Warszawa

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 477.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto odkręcić i zdjąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych pudełkach albo osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Piechowice, Polska

Od 6 wrz 2017 do 9 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 10 wrz 2017 do 14 wrz 2017