(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2012-07-21 16:57

Przesyłka z Bielska Białej do Fakenham-Norwich- Anglia - 11cm x 48 cm x 38 cm

(Nr 145076)

Długość [m]:

480

Szerokość [m]:

380

Wysokość [m]:

110

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór paczki z Bielska - Białej. Paczka podczas transportu powinna być ubezpieczona. Wartość paczki 990 zł. Dowóz pod wskazany adres w Fakenham - Anglia.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-07-2012, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-07-23 do 2012-08-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (1)

Wandzel
22-07-2012, 17:50
Proszę mi podać kiedy przesyłka może być odebrana z Bielska. Cena mi odpowiada.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które najczęściej wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Wytrzymałość pudełka trzeba dobrać do rozmiarów i ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W przypadku, jeżeli już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby zredukować pustą lukę i uchronić się przed przesuwaniem urządzenia w opakowaniu zastępczym. Wolną przestrzeń powinno się zapełnić gazetami, folią stretch albo gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku niewielkich części, urządzenia ochrania się stosując panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o wielkich formatach, powinno się w głównej mierze rozczepić albo usunąć drobniejsze części, jak np. antenę czy kable. Wielkie urządzenia umieszczane są na paletach, a potem owija folią bąbelkową w taki sposób, aby nie przesuwały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Cena przewozu urządzenia RTV

    Koszt transportu urządzenia elektronicznego zależy zazwyczaj od trasy paczki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i wagi sprzętu. Ważną kwestią jest również fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga odpowiedniego pudła i osłony ze strony przewoźnika, wtedy odbije się to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała, 43-303, Jesionowa, 21/98

Od 21 lip 2012 do 23 lip 2012

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, 9EB, Fakenham nr 21, 9 EB, 3 Vine Court

Od 24 lip 2012 do 28 lip 2012