(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-11-30 13:18

Przewiezienie 2-óch Osób z bagażem do Liberca

(Nr 1476902)
Przewiezienie 2-óch Osób z bagażem do Liberca

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 308.80 km

Informacje dodatkowe:

Dwie osoby z bagażami muszą dostać się do Liberca.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 09:50

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (2)

Marcin-O393
01-12-2016, 12:41
Witam Czy mógłbym dostać od Pana jakiś numer kontaktowy?
kamilsmi
01-12-2016, 13:37
Aby dostać numer kontaktowy trzeba zaakceptować zgłoszenie. Przez stronę internetowa nie wolno podawać kontaktu do przewoźnika
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem podróżnych powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena transportu pasażerów

    Koszt transportu osób uzależniony jest przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od liczby ludzi oraz ciężaru i wymiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i toreb jak także innych posiadanych przedmiotównależy przekazać informację o wyczerpującej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie umiesz podać dokładnych informacji o bagażu, określ ich wartość i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Wyznaczając kurs podróży należy napisać precyzyjne adresy – w momencie, gdy kilkoro osób jedzie do odrębnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak aby mógł należycie zaplanować trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera razem z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 . Za przewóz podróżnej wraz z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 . Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.


Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Ścinawa Mała, 48-325

Od 4 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Czechy, Liberec, 460 01

Od 4 gru 2016 do 5 gru 2016