(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-18 22:46

przewiezienie 6 sztuk peugeot 205

(Nr 2233290)
przewiezienie 6 sztuk peugeot 205

Marka i model:

peugeot 205

Waga w kg (łączna):

5280.00

Dystans: 1329.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Smålandsstenar, 333 31, Szwecja

27 sty 2018

Adres i termin dostawy

Siedlce, 08-101, Polska

Od 28 sty 2018 do 30 sty 2018