(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 17:04

Przewiezienie Audi A6 - Anglia - Polska

(Nr 1464912)
Przewiezienie Audi A6 - Anglia - Polska

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1776.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, rzeczywista waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Manchester

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Konin

Termin elastyczny