(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-09-27 12:43

przewiezienie mebli, krzeseł i sofy, biurka, reklamy

(Nr 1156932)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 61.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wołomin, 05-200, Wileńska , 51 bud A

29 wrz 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, 05-827, Piaskowa, 21A

Termin elastyczny