(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewiezienie rzeczy z garażu podziemnego całość 2,5m szerokość / 2,5m długość /1,7m wysokość (Nr 5053250)

Waga w kg (łączna):

240

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 348.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego dobytku.