(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-11-25 13:07

przewóz

(Nr 1451302)
przewóz

Waga w kg:

68000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 550.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 14:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 3490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

    Żeby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 zł mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Wola Baranowska, 39-450

Od 1 gru 2016 do 8 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Скаршевы, 83-250

Od 1 gru 2016 do 12 gru 2016