(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-11-16 09:31

Przewóz 18 osób Borsa - Timisoara (Rumunia)

(Nr 1399672)
Przewóz 18 osób Borsa - Timisoara (Rumunia)

Dystans: 470.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa przewożąca pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza terytorium kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz ludzi.

Koszt transportu ludzi

    Koszt przewozu osób uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od ilości ludzi oraz ciężaru i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie ilości walizek i plecaków jak również innych posiadanych przedmiotów – trzeba podać informację o wyczerpującej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie umiesz podać dokładnych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Wyznaczając kurs podróży należy podać szczegółowe adresy – w przypadku, gdy kilkoro osób jedzie do innego miejsca docelowego, dobrze jest poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł odpowiednio obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za przewóz pasażera razem z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 zł. Za transport podróżnej wraz z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 zł. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Rumunia, Borșa, Tapinarilor, 20

7 maj 2017

Adres i termin dostawy

Rumunia, Timisoara, Aeroport, 2

7 maj 2017