(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-15 10:57

Przewóz 2 kpl szlunek do wykopów

(Nr 2030645)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1080.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Przewóz 2 kpl szalunków do wykopów Szalunek typ lekki do wykopów: wysokość 1,76 m , długość 2,08 m. 1 sz t Szalunek typ średni wysokość 2,26 , długość 3,00m 1 szt .

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 320.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od wielkości towaru, terminu przewozu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się meble, szkło, artykuły budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zapełnia jedynie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Łomża, 18-400, Polska

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Miłobądz, 83-111, Polska

20 wrz 2017