(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewoz 3 rowerow z Lodzi do Anglii ( Hatfield) (Nr 299888)

Waga w kg (łączna):

45

Dystans: 1573.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, 94-104, Obywatelska 112A, 55A

Od 18 sie 2015 do 31 sie 2015

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Hatfield, AL10 8UE, Goldings Crescent, 18

Od 19 sie 2015 do 31 sie 2015


Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź zakupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować i ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.