przewoz 4-6 wielkich pudelek/ walizek, mala przeprowadzka (Nr 6048271)

przewoz 4-6 wielkich pudelek/ walizek, mala przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1300.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 cze 2020 do 10 cze 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

Od 7 cze 2020 do 14 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.