(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-19 07:32

Przewóz 6 ton belowanych ścinek na paletach

(Nr 1856108)
Przewóz 6 ton belowanych ścinek na paletach

Długość [m]:

1,20

Szerokość [m]:

1,20

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 162.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję do stałej współpracy firmy spedycyjnej do przewozu ścinek materiałów posiadającej auta które wezmą od 6 do 8 ton. Załadunek ścinek sztaplarką na miejscu, rozładunek u mnie tak samo. Ścinki są w blokach 1 m wysokie, podstawa 1,2 m na 1,2 m - jeden blok waży 400 kg. Ścinki są szczelnie belowane, nie rozwalają się i nie brudzą auta. Zainteresowanych przewoźników proszę o pozostawienie propozycji cenowej i wielkości przestrzeni ładunkowej - organizuje różną skalę transportów i nie wykluczam mniejszych objętości. Daty transportów różne - do ustalenia.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 525936
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-07-2017, 15:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-13 do 2017-07-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

witam mogę na stałe ładować

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 525936
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-06-2017, 11:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-20 do 2017-06-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam mogę wozić na stałe , cena do ustalenia

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-06-2017, 11:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka głównych tematów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kętrzyn, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elbląg, Polska

Termin elastyczny