(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-19 07:32

Przewóz 6 ton belowanych ścinek na paletach

(Nr 1856108)
Przewóz 6 ton belowanych ścinek na paletach

Długość [m]:

1,20

Szerokość [m]:

1,20

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 162.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję do stałej współpracy firmy spedycyjnej do przewozu ścinek materiałów posiadającej auta które wezmą od 6 do 8 ton. Załadunek ścinek sztaplarką na miejscu, rozładunek u mnie tak samo. Ścinki są w blokach 1 m wysokie, podstawa 1,2 m na 1,2 m - jeden blok waży 400 kg. Ścinki są szczelnie belowane, nie rozwalają się i nie brudzą auta. Zainteresowanych przewoźników proszę o pozostawienie propozycji cenowej i wielkości przestrzeni ładunkowej - organizuje różną skalę transportów i nie wykluczam mniejszych objętości. Daty transportów różne - do ustalenia.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-07-2017, 15:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-13 do 2017-07-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

witam mogę na stałe ładować

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1250 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-06-2017, 11:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-20 do 2017-06-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam mogę wozić na stałe , cena do ustalenia

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-06-2017, 11:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga głównie firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę ważnych formalności.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kętrzyn, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elbląg, Polska

Termin elastyczny