(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-10-18 12:04

Przewóz Banerów do Monako

(Nr 1269461)
Przewóz Banerów do Monako

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1689.10 km

Informacje dodatkowe:

Witam Mam do transportu 3 banery o wymiarach 3x2.9 (będą zwiniętem ale nie chciałbym ich łamać) chciałby je zawieźć do Monako na piątek.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 13:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-18 do 2016-10-26

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 12:23

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-18

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-18, 13:00

Opis oferty:

Witam, odbiór dziś, dostawa do piątku,OCP i FV w cenie (wystawiamy FV UE), płatność przelewem ps. zapraszam do zapoznania się z opiniami na nasz temat - mam nadzieję,że ułatwi to Państwu podjęcie decyzji / Uwaga! oferta ograniczona czasowo

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówkiwyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, 90-752, Żeligowskiego, 3/5

19 paź 2016

Adres i termin dostawy

Monako, Monaco-Ville, 98000, rue du Gabian / Zone J, 24

21 paź 2016