(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 00:42

Przewóz części samochodowych (zderzak + mała paczka)

(Nr 2247687)
Przewóz części samochodowych (zderzak + mała paczka)

Długość [m]:

2.20

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1251.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ingelstad, 360 44, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny