(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-25 10:08

Przewóz drzwi

(Nr 1450132)
Przewóz drzwi

Długość [m]:

205

Szerokość [m]:

95

Wysokość [m]:

15

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 635.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 15:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Legnica

Od 25 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Morąg

Od 25 lis 2016 do 30 lis 2016