(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewoz drzwi aluminiowych (Nr 1368012) Pilne

Długość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

65

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

2 pary drzwi podobnych wymiarow

Budżet zlecenia [zł]:

800-1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1762.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Wielogłowy, 33-311

10 lis 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, London, NW3 1TX, Gayton Road, 5

Od 12 lis 2016 do 15 lis 2016


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Należy także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być także termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.