(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-12-07 12:06

Przewoz kanapy

(Nr 1512512)

Długość [m]:

2,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 616.60 km

Informacje dodatkowe:

Możliwe rozłożenie kanapy

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-12-2016, 12:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam,możliwy załadunek dziś wieczorem,llub jutro rano.Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

250 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-12-2016, 12:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-08 do 2016-12-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

marwik
07-12-2016, 12:17
odbiór jutro
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. mokrą gąbką. Potem należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Wojcieszyn, 72-200

Od 8 gru 2016 do 17 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-601, Raclawicka , 42/72

Termin elastyczny