(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-30 21:12

Przewoz kanapy Warszawa-Olecko

(Nr 1479952)
Przewoz kanapy Warszawa-Olecko

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 265.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 17:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-19 do 2016-12-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Zelazna

Od 19 gru 2016 do 22 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olecko

Termin elastyczny