(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-03-29 17:37

Przewóz kartonów z akademika w Monachium do domu w Warszawie (Nr 2530588)

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1072.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny