(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2016-11-28 11:51

przewoz koparki gasienicowej

(Nr 1462442)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

3.2

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg:

2100.00

Budżet zlecenia [zł]:

4200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 952.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 20:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą na przykład:

pojazdy do prac ziemnych (spycharki, walce),urządzenia do robót szosowych na przykład rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),maszyny do odwadniania (wiertnice, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,maszyny do robót zbrojarskich,maszyny do wytwarzania i transportu masy do betonowania (betoniarki i środki przewozu masy betonowej),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,narzędzia pomocnicze (stojaki, czy różne szalunki),urządzenia do przewozu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz pojazdów drogowych to przewóz ponadgabarytowy, co sygnalizuje, iż firma przewozowa powinna mieć właściwe upoważnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu urządzeń budowlanych zwykle stosuje się pokaźną naczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt transportu pojazdów budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów budowlanych zależy przede wszystkim od rozmiarów, wagi i stanu pojazdu, a także od odległości pomiędzy strefą załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem wpływającym na cenę bywa jego data realizacji. Przykładowo, transport wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Niemcy, Lünen

Od 29 lis 2016 do 10 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tarnowskie Góry

Od 29 lis 2016 do 10 gru 2016