(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-12-08 10:27

Przewóz kota do Manchesteru

(Nr 1518242)

Waga w kg:

6.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1915.50 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Chciałbym przewieźć z Polski do Angli mojego kocurka. jest on bardzo łagodnym kotem. Posiada Chip, paszport i wszystkie szczepienia

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-12-2016, 14:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-11 do 2016-12-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

Witam, Chętnie przewiozę Państwa kociaka. Sam mam 2 syberyjskie więc gwarantuję, że będzie w dobrych rękach. Kot na całej trasie będzie ze mną w kabinie w transporterze. Do Wielkiej Brytanii - Warrington wybieram się w ciągu najbliższego tygodnia. Mogę również wziąć ze sobą kuwetę by podczas postojów kot mógł z niej skorzystać. Podana przeze mnie stawka jest odrobinę wyższa z uwagi na dojazd z Gdyni do Grudziądza + konieczność wykupienia biletu dla kota w kwocie 15 Funtów.

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, waga i dokładny opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem schorowane ani zranione. Kiedy postanowiliśmy przetransportować kota, psa lub zająca trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie dane jak data i trasa przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeżeli mamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierza można używać różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz, 86-300, Śniadeckich, 18

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Manchester, M25 0DS, Watkins Drive, 68

Termin elastyczny