(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-11-30 19:10

Przewóz kota Holandia - Polska

(Nr 1479212)
Przewóz kota Holandia - Polska

Waga w kg:

8.00

Dystans: 940.30 km

Informacje dodatkowe:

Witam, chciałbym przetransportować kota z Holandii do Polski. Kot będzie w transporterze.

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-12-2016, 23:00

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Firma z tradycją od 10 lat zajmujemy się transportem zwierząt również z opiekunem ,przeprowadzki,paczki Kurier europa Zawsze po drodze

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 23:26

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-06, 20:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, waga i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani okaleczone. Jeśli postanowiliśmy przetransportować kota, psa lub fretkę trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie dane jak trasa i data przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, jeśli posiadamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Holandia, Utrecht, 3583 HE

Od 17 gru 2016 do 21 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 18 gru 2016 do 21 gru 2016