(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-06-06 11:16

Przewóz lekkiej szafy Ikea Leksvik w obrębie Poznania - popołudnie/wieczór

(Nr 616712)
Przewóz lekkiej szafy Ikea Leksvik w obrębie Poznania - popołudnie/wieczór

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

184

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 10.40 km

Informacje dodatkowe:

Trasa Naramowicka - > Mottego

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2016, 11:26

Załadunek możliwy w terminach:

2016-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (2)

deamon2
06-06-2016, 11:58
Dzień dobry, przed akceptacją oferty chciałbym się tylko upewnić, że w ramach załadunku mogę oczekiwać zniesienia szafy z bodajże 1(max 2) piętra i wniesienia jej na drugie piętro. W razie potrzeby mogę pomóc, ale chciałby uniknąć potrzeby angażowania dodatkowych osób. Dziękuję, Pozdrawiam, Patryk Chlebda
marwik
06-06-2016, 12:03
Bez problemu Pełna opcja w cenie 2 osoby
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 61-611, Naramowicka , 203

Od 6 cze 2016 do 7 cze 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-723, Marcelego Mottego

Od 6 cze 2016 do 7 cze 2016