(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-06 19:22

Przewóz łózka na terenie Wrocławi

(Nr 1210782)

Długość [m]:

2,14

Szerokość [m]:

1,74

Wysokość [m]:

1,23

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 5.50 km

Informacje dodatkowe:

Przewiezienie z krzyków, co centrum Jana Pawła. Usługa z wniesieniem. Łóżko będzie rozłożone. W obu budynkach są windy.

Oferty od Przewoźników (0)

110 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-10-2016, 05:42

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-06, 19:22

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 110 zł

Wiadomości:

120 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-10-2016, 01:27

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-07, 15:00

Opis oferty:

Cena bez FV, pomoc kierowcy w zaladunku i rozladunku, odbior w piatek 7.10 okolo poludnia/popoludniu, dostawa bezposrednio, zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki

Od 7 paź 2016 do 10 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, Sokolnicza

Od 7 paź 2016 do 10 paź 2016