(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przewóz materaca do łóżka (Nr 4747788)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2074.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Blackpool

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).