(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 15:26

przewoz mebli

(Nr 1464082)
przewoz mebli

Długość [m]:

3m

Szerokość [m]:

1m

Wysokość [m]:

1mx1m

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

kilka

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 1996.00 km

Informacje dodatkowe:

do przewiezienia będą kuchnia ,przedpokoj kilka plytek i pare drobnych rzeczy typu zabawki,koce itp

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 18:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

witam,rzeczy beda ubezpieczone podczas transportu,cena do uzgodnienia,mozemy zaladowac kazdego dnia, zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (1)

PogorzelskiM
29-11-2016, 15:42
prosze o kontakt skasowal mi sie pani numer
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Suwałki, 16-400

Od 2 gru 2016 do 4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Soham, CB7 5EX, west drive gardens, 68

Od 5 gru 2016 do 6 gru 2016