(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewóz mebli (Nr 2174262)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1253.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Gryzonia, Bonaduz

Od 1 gru 2017 do 3 gru 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Pińczów

Termin elastyczny


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.