(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewóz mebli ze Szwajcarii (Nr 2313932)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1365.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Canton Of Zug, Zug

Od 29 sty 2018 do 3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.