(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przewóz monolitu (Nr 6324317)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.08

Waga w kg (łączna):

145

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

160

Dystans: 596.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Kulno

Od 10 lip 2020 do 19 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Nowy Dwór Gdański

Od 11 lip 2020 do 19 lip 2020


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę aktualnych zleceń i gwarantuje firmom przewozowym odpowiedni dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Aby skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy założyć konto – opcja ta jest absolutnie bezpłatna. W dalszej kolejności powinno się dodać swoje ogłoszenie (kiedy jesteś zlecającym transport) lub wyszukać ofertę na interesującej cię trasie (w momencie, gdy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy ofert w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - szansę przedstawienia swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które ekspresowo przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się oferty transportowe dla wszelkiego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zlecić przewóz w ramach wielu kategorii, np.: meble, samochody, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i dużo innych. Do wziętych kategorii zleceń transportowych zaliczają się: transport motocykli, przewóz palet oraz giełda przeprowadzek. Dużą większość zlecanych ogłoszeń są oferty transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 t.