(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-21 15:07

PRZEWOZ MOTOCYKLI

(Nr 1426782)
PRZEWOZ MOTOCYKLI

Dystans: 1926.60 km

Informacje dodatkowe:

TERMIN DOSTAWY 7 MOTOCYKLI DO NEAPOLU W DNIU 14LIPIEC 2017 TERMIN ODBIORU 24 LIPIEC MIEJSCOWOSC KATANIA

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogie ładunki, które wydają się stosunkowo trudne do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - niemniej jednak tylko złudnie. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Przeźmierowo, 62-081, DOLINA, 52

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Neapol

14 lip 2017