(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-21 19:58

Przewóz opon

(Nr 2170515)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

160.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Jesli trzeba opony mogą byc na palecie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 211.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od wielkości towaru, terminu przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się meble, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie przy przewozie ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Łąki Bratiańskie, 13-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niewodowo, 18-421, Polska

Termin elastyczny