(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-10-18 09:42

Przewoz Osobny pilne edynburg

(Nr 1268631)
Przewoz Osobny pilne edynburg

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 2112.60 km

Informacje dodatkowe:

Pilnie potrzebuje wrocic jako pisałem z edynburg do polski

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca ludzi powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu osób

    Koszt transportu pasażerów uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby pasażerów oraz ciężaru i wymiaru bagażu, który przy sobie posiadają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie informacji w temacie liczby walizek i toreb jak również pozostałych transportowanych przedmiotównależy przekazać informację o dokładnej wadze i o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie umiesz podać dokładnych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Wyznaczając trasę podróży dobrze jest napisać precyzyjne adresy – w przypadku, gdy kilkoro pasażerów podróżuje do różnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak żeby mógł odpowiednio zaplanować trasę.

    Na przykład, za transport pasażera wraz z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 złotych. Za transport podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.


Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edynburg

Od 18 paź 2016 do 19 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Torun

Od 18 paź 2016 do 19 paź 2016