(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-11-28 20:05

Przewoz psa do Hiszpanii

(Nr 1466342)
Przewoz psa do Hiszpanii

Waga w kg:

10.00

Dystans: 2526.90 km

Informacje dodatkowe:

Szukam kogs, kto moglby przewiezc mojego psa z Polski ( Glogow, woj dolnoslaskie) do Hiszpanii (Madryt). Pies bardzo spokojny, jedyna jego wada to to ze chrapie. Posiada wszystkie szczepionki. prosze o podanie ceny. Dziekuje

Oferty od Przewoźników (0)

1480 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 16:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-09 do 2016-12-12

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-05, 23:59

Opis oferty:

Witam podana cena jest calkowita, w cene mozemy zabrac tez 2-3kartony. Transport niestety bedzie trwal 3-4dni, ale zapewniamy dobra opieke po drodze ect. Zapraszam z ewentualnymi pytaniami.

Cena (zawiera VAT): 1480 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie schorowane ani ranne. W przypadku, gdy postanowiliśmy przewieźć psa, kota lub zająca trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie dane jak data i trasa przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Spis przewoźników uprawnionych do przewozu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, kiedy mamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierząt można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Glogów, 67-200

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madrid, 28025

Termin elastyczny