(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-02-16 16:03

Przewóz pufy

(Nr 352106)
Przewóz pufy

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 366.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

55 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-02-2016, 16:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-02-17 do 2016-02-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

kurierem rano zamówienie kurier odbiera następnego dnia dostawa . Musi być zapakowane w karton .

Cena (zawiera VAT): 55 zł

Wiadomości: (4)

Ewelinka_1982
16-02-2016, 16:24
Witam! To towar kupiony na OLX, ustalę czy może być gotowy na jutro rano, ale myślę że nie powinno być problemu.
rzeszowshipcenter
16-02-2016, 16:29
Nadać możemy każdego dnia , więc nie ma problemu, do pani należy decyzja kiedy zrobimy zamówienie.
Ewelinka_1982
16-02-2016, 16:37
Dziękuje za informacje, transport odbędzie się napewno
Ewelinka_1982
16-02-2016, 19:40
[treść usunięta przez administratora]
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Marki, 05-270

Termin elastyczny