(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 16:10

Przewóz quada 50 cm3 (zachodniopomorskie - podkarpackie)

(Nr 1464522)
Przewóz quada 50 cm3 (zachodniopomorskie - podkarpackie)

Marka i model:

quad Anaconda

Waga w kg:

40.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 757.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 15:50

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

R1TRANS
01-12-2016, 12:21
Witam, są już może wstępne decyzje co do transportu?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na całkiem ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - wszakże tylko złudnie. Prawidłowo umocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe są 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko dwie, gdyż mają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Mierzyn, 72-006, Grafitowa, 26/2

Od 28 lis 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Czarna, 39-215, Konarskiego, 34

Od 29 lis 2016 do 8 gru 2016