(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-11-14 16:06

Przewóz regału chłodniczego

(Nr 1389812)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 570.30 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi stosownie ochronić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest zależna zazwyczaj od wielkości jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Często przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga stosownych certyfikatów jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem około 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chełmno, 86-200

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Iwonicz-Zdrój, 38-440

Termin elastyczny