(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-06-04 15:15

przewóz roweru

(Nr 1826692)
przewóz roweru

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1670.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-06-2017, 20:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-23 do 2017-06-24

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-09, 20:10

Opis oferty:

Witam, Odbiór każdy piątek ok. 6 rano i poniedziałek ok. 20. Dostawa sobota rano lub wieczorem oraz wtorek wieczorem. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle można znaleźć w fitness klubieorbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz trudno przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy musi być solidnie zapakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej będzie wziąć oryginalne kartony. Gdy urządzenie może łatwo ulegnąć awarii, należy zastosować do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go zdemontować oraz osłonić wszystkie części z osobna - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz kartonuzadbajmy zatem o to, żeby luźne obszary w skrzyni wypełnić gazetami lub folią bąbelkową. Sprzęt nie powinny przesuwać się w środku paczki.

    Na cenę przewozu sprzętu sportowego wpływa odległość między adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, jak również liczba egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 . Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 .

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Launceston, Wielka Brytania

Termin elastyczny