(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-06-04 15:15

przewóz roweru

(Nr 1826692)
przewóz roweru

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1670.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 519569
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-06-2017, 20:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-23 do 2017-06-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-09, 20:10

Opis oferty:

Witam, Odbiór każdy piątek ok. 6 rano i poniedziałek ok. 20. Dostawa sobota rano lub wieczorem oraz wtorek wieczorem. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które głównie mieszczą się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się także między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki i z trudem można przewieźć go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być dobrze spakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne pudła. Kiedy urządzenie może ulec defektowi, bezpiecznie jest wykorzystać do ochrony takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go zdemontować i osłonić wszystkie elementy osobno - głównie, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w kartonie zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przemieszczać się w środku skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego ma wpływ trasa pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i wielkość, a także liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Launceston, Wielka Brytania

Termin elastyczny