(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 11:16

przewoz roweru (Nr 3005168)

przewoz roweru

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

15

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 419.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Sępólno Krajeńskie

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Paczków

27 lip 2018