(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-31 19:17

Przewóz samochodu Mazda 3 plus zawartość garażu

(Nr 2249142)

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1

Dystans: 1795.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Wychavon, WR9 9BD, Wielka Brytania

24 mar 2018

Adres i termin dostawy

Bojszowy, Polska

Termin elastyczny