(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewóz stołu i krzeseł z okolic Bremy pod Szczecin (Nr 7812696)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przewóz stołu i krzeseł z okolic Bremy pod Szczecin
100 x 80 x 80 cm
50 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
50 kg
Dystans
515 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Lilienthal

Od 15 cze 2021 do 26 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Brzózki

Od 15 cze 2021 do 26 cze 2021


Transport antyków

Podczas przewozu staroci trzeba zachować szczególną baczność. Zabytki - na ogół to rzeczy antyczne, charakteryzuje je fakt, że są stare oraz drogie. Antyki zazwyczaj posiadają wartość historyczną lub uczuciową. Do gatunku: zabytki zwykle przyporządkowujemy meble, chodź spokojnie pod tym hasłem przewożone są: zegary, statuetki, maszynopisy, czy też porcelana.

W przypadku, gdy obmyślamy przewóz antyków z wykorzystaniem giełdy transportowej Clicktrans, warto opublikować ogłoszenie w sekcji: „Specjalnej Ostrożności”, a następnie wybrać sekcję: „Antyki”. Dodanie ogłoszenia w sekcji „Antyki” zapewnia, iż firmy transportowe zaopiekują się ładunkiem z należytą starannością. Przy przewozie starych przedmiotów można poprosić, aby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył cenny ładunek przed defektami w momencie przewozu. Kiedy postanowimy własnoręcznie zabezpieczyć wasze wartościowe przedmioty, wtedy należy stosować się do paru podstawowych rad. Dobrą praktyką jest każdy zabytek ochronić osobno folią stretch, a jeśli nie posiadamy folii, można stare meble osłonić kocami jak i ręcznikami. Gdy nasze antyki planujemy przewieźć w pudłach, można zadbać o to, żeby niepełne przestrzenie pozapełniać czymś gąbczastym, na przykład gąbką czy pogiętymi magazynami.

Cena przewozu zabytków nie jest uzależniony od ich wartości, tylko od: gabarytów, wagi i od odcinka na którym jest zrealizowany.