(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewóz stołu z okolic Münster pod Szczecin (Nr 7798162)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przewóz stołu z okolic Münster pod Szczecin
80 x 80 x 80 cm
20 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
20 kg
Dystans
692 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Gronau

Od 10 cze 2021 do 20 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Brzózki

Od 10 cze 2021 do 20 cze 2021


Transport antyków

W czasie transportu staroci konieczne należy zachować szczególną ostrożność. Zabytki - na ogół to przedmioty zabytkowe, charakteryzuje je fakt, że są stare i drogocenne. Antyki często mają wartość historyczną albo uczuciową. Do kategorii: antyki w głównej mierze przyporządkowujemy meble, niemniej jednak także pod tym hasłem przewożone są: żyrandole, płaskorzeźby, rękopisy, czy też sztućce.

Jeżeli przewidujemy transport staroci korzystając z giełdy transportowej Clicktrans, powinno się dodać ofertę w kategorii: „Specjalnej Ostrożności”, a później wybrać kategorię: „Antyki”. Opublikowanie ogłoszenia w kategorii „Antyki” gwarantuje, że przewoźnicy zaopiekują się ładunkiem z właściwą troską. Przy przewozie antyków można poprosić, aby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył drogocenny ładunek przed uszkodzeniami w momencie transportu. Gdy postanowimy sami zabezpieczyć swoje przedmioty antyczne, wtedy należy stosować się do kliku głównych wskazówek. Warto każdy antyk osłonić pojedynczo folią stretch, a jeżeli nie mamy folii, można ładunek osłonić prześcieradłami czy ręcznikami. Gdy nasze antyki postanowimy przewieźć w pudłach, trzeba zadbać o to, aby wolne przerwy naładować czymś delikatnym, przykładowo styropianem czy podartymi gazetami.

Cena transportu antyków nie jest uzależniony od ich kosztowności, tylko od: rozmiaru, ciężaru jak i od odcinka na jakim jest wykonany.