(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 18:44

Przewóz tapczana

(Nr 1484882)
Przewóz tapczana

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 133.30 km

Informacje dodatkowe:

DO przewiezienia mam tapczan mona go spionować. Potrzebna FV

Oferty od Przewoźników (0)

90 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Faktura , Ubezpieczenie , Monitoring - Dostawa Bezposrednia

Cena (zawiera VAT): 90 zł

Wiadomości:

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Odbior dziś po 17

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 20:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź , 93-113, Milionowa , 55

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa , 01-908, Wólczańska , 7/57

Termin elastyczny