przyczep kempingowych (Nr 7982239)

przyczep kempingowych
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
przyczep kempingowych
480 x 210 x 210 cm
800 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
800 kg
Dystans
1288 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Essex, Stansted

27 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

29 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości tańszego transportu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.