(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-12-27 12:47

Przyczepa

(Nr 2243508)
Przyczepa

Długość [m]:

7.39

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.74

Waga w kg (łączna):

1210.00

Dystans: 2031.00 km

Informacje dodatkowe:

PRZYCZEPA: wys.274cm, szer.230cm,dł.739cm uszk. dyszel ORAZ IVECO z windą: Wysokość 320cm, szer.215cm, długość 675cm. Załadunek oraz rozładunek wózkiem widłowym. Zapłata przy rozładunku.

Oferty od Przewoźników (0)

8500 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 8500 zł

Wiadomości: (3)

MICCO- . (Zleceniodawca)
05-01-2018, 11:49
Witam. Czy to jest cena za przyczepę campingową oraz Iveco?
Mariusz P. (Przewoźnik)
05-01-2018, 13:10
Witam, cena za przyczepę. Proszę o ewentualnego akcepta i się dogadamy :)
MICCO- . (Zleceniodawca)
05-01-2018, 15:21
Niestety nie widzę tutaj możliwości dogadania się przy takiej kwocie. Ja za taki pakiet płaciłem zawsze między 4500zł-5200zł, bez FV. Więc Pani cena jest z kosmosu. Być może znajduje Pani klientów za takie kwoty, choć w to nie wierzę. Ja znajduje za takie jak pisałem, więc pozostanę przy swoim. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Gaillac, 81600, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny